JSME OFICIÁLNÍ
PRODEJCE
DORUČUJEME
AJ V SOBOTU
MÁME ZBOŽÍ
SKLADEM
JSME NA
FACEBOOKU
( hledaný výraz )
product
product
product
product

Lamax BFit

Fitness náramek

1590 CZK
 • Parametry
  • Bluetooth­: v4.0
  • Displej: 0.91" OLED
  • Hmotnost těla náramku: 9 g
  • Hmotnost celého náramku: 26 g
  • Rozměry těla náramku: 46 mm x 18.7 mm x 7.9 mm
  • Nabíjení: USB 5 V / 0.5 A
  • Baterie: 3.7V 75mAh Li-Ion
  • Vodotěsnost: dle normy IP67 až do 1 metru na 30 minut
  • Kompatibilita: mobilní zařízení s iOS 8+ a Android 4.4+ (kromě HUAWEI)
 • Popis

  Pravidelný pohyb prospívá zdraví. Zlepšíte si kondici a budete fit. Pokud budete mít přehled o své aktivitě, pomůže Vám to v udržení motivace. Náramek BFit by LAMAX Tech monitoruje Vaši denní aktivitu a zaznamenává všechny pokroky, které uděláte.

  BFit je víc než jen běžný fitness tracker s krokoměrem a měřením spálených kalorií či nachozené vzdálenosti. Vodotěsná úprava zaručuje jeho všestranné použití a z ruky ho nemusíte sundávat ani v noci, kdy vyhodnocuje kvalitu Vašeho spánku.

  Mezi další smart funkce patří také zobrazení příchozích zpráv a hovorů nebo dokonce vyhledání Vašeho telefonu. Bluetooth spárování se smartphonem tak využijete nejen pro synchronizaci dat nasbíraných při Vaší aktivitě.
  Zařazení k inteligentním hodinkám umocňuje i velký dotykový OLED displej, který se dá aktivovat pohybem zápěstí. S elegantním černým náramkem je tak BFit ideální na nošení i při nesportovních činnostech. Se stylovým barevným náramkem, který je součástí balení, se naopak změní na odvážný designový doplněk.

  Spolehlivý fitness tracker - Náramek počítá nachozené kroky, spálené kalorie a celkovou ušlou vzdálenost. Všechny tyto údaje o Vaší aktivitě přehledně zpracuje a vyhodnotí aplikace ve Vašem telefonu.

  Vodotěsnost podle IP67 - BFit je odolný proti vniknutí vody nebo cizích předmětů podle stupně krytí IP67. Je tak chráněný proti ponoření do vody na 30 minut až do hloubky 1 metru a i před vniknutím prachu či drobného písku.

  Zobrazení příchozích zpráv a hovorů - Náramek spárovaný s telefonem Vás vibracemi upozorní na přicházející hovor, SMS nebo zprávu z online aplikací jako jsou například Facebook Messenger, Skype, WhatsApp a Twitter.

  Aktivace displeje pohybem zápěstí - Nemáte volné ruce? Držíte v druhé ruce telefon nebo například tašku? Žádný problém. Displej náramku lze aktivovat jednoduchým pohybem zápěstí.

  Touch screen displej - Moderní dotykový OLED displej má v této kategorii nadprůměrnou velikost 0,91“.

  Vždy přesné hodinky - Přesný čas a datum se automaticky synchronizují s Vaším telefonem okamžitě po připojení.

  Dva náramky v balení - Elegantní černý náramek můžete mít i při nesportovních aktivitách. Designový barevný náramek stylově doplní Váš outfit.

  Noční režim a tiché buzení - S náramkem zaznamenáte a vyhodnotíte kvalitu Vašeho spánku. Tichý budík probudí vibracemi jen Vás a ne Vaše okolí.

  Vyhledání telefonu a dálkové ovládání fotoaparátu - BFit dokáže prozvonit spárovaný telefon, který zrovna nemůžete najít. Můžete jej použít i jako dálkové ovládání spouště fotoaparátu na Vašem spárovaném telefonu.

  Výzva k aktivitě - Zařaďte pohyb do své denní rutiny a zlepšíte si zdraví. BFit Vás upozorní na delší období bez pohybu a vyzve Vás k aktivitě.

  Dlouhá výdrž baterie a nabíjení přes USB - Baterie náramku vydrží až 7 dní a jednoduše jej můžete nabít během půl hodiny přes Váš počítač, notebook nebo běžnou USB nabíječku.

  Obsah balení: Černý náramek s tělem fitness náramku, Designový barevný náramek, Návod k obsluze, Bezpečnostní informace