JSME OFICIÁLNÍ
PRODEJCE
DORUČUJEME
AJ V SOBOTU
MÁME ZBOŽÍ
SKLADEM
JSME NA
FACEBOOKU
( hledaný výraz )
product
product
product
product

Lamax Beat Street ST-1

Bluetooth reproduktor

890 CZK
 • Parametry
  • Bezdrátová technologie: Bluetooth 2.1 umožňující spárování i se staršími zařízeními.
  • Doba přehrávání: Až 5 hodin
  • Max. vzdálenost párování: Až 15 metrů
  • Režimy reproduktoru: Bluetooth reproduktor. digitální FM rádio. MP3 přehrávač. handsfree zařízení
  • Možnosti přehrávání: Bluetooth. audio kabel. Micro SD karta USB
  • Digitální FM rádio: Automatické vyhledání dostupných stanic. paměť pro uložení nalezeno stanic
  • MP3 přehrávač: Přehrává formáty MP3. WAV. WMA. Paměť poslední prohrané skladby.
  • Handsfree: Integrovaný reproduktor i mikrofon. Ovládat handsfree lze tlačítky na reproduktoru.
  • Funkce tlačítek reproduktoru: Změna režimu. ovládání hlasitosti. přepínání skladeb / stanic. vyhledávání stanic. ovládání handsfree
  • Funkce reproduktoru: Paměť poslední skladby a stanice. Power bank funkce
  • Rozměry: 180 x 65 x 71 mm
  • Hmotnost: 380 g
 • Popis

  Bezdrátový reproduktor Street ST-1 je ideálním mixem nejnovějších technologií a tradičního vzhledu. Pod designovým kabátem se skrývá nepřeberné množství užitečných funkcí, které pasují Street do role hvězdy.

  Street ST-1 umožňuje díky technologii Bluetooth bezdrátové přehrávání hudby z jakéhokoliv mobilního telefonu, tabletu či notebooku až v 15 metrovém okruhu. Právě po připojení mobilního telefonu pak umožní integrovaný mikrofon využívat funkce handsfree a plynule tak procházet mezi poslechem hudby a telefonním hovorem bez potřeby jedinkrát sáhnout pro telefon do kapsy.

  Reproduktor už vzhledem ke své velikosti překvapí kvalitou produkovaného zvuku a jeho hlasitostí. Právě plný zvuk a čtyřhodinová výdrž baterie předurčují Street ST-1 k účasti na zahradních oslavách, výletech do přírody či pikniku. Bavte se s přáteli a podělte se společně o vaše nejoblíbenější songy, které si ve svém mobilním zařízení berete vždy s sebou.

  Kromě bezdrátového připojení umožňuje Street také přehrávat hudbu z mnoha dalších zdrojů. Kromě klasického zvukového vstupu pro přibalený audio kabel je to především slot pro Micro SD karty a USB konektor umožňující připojení libovolného flashdisku s vaší oblíbenou hudbou. Samozřejmě nechybí FM rádio s digitálním tunerem.

  Bluetooth a Handsfree - Přehrávejte hudbu bezdrátově i na velkou vzdálenost, nebo využijte reproduktor na vyřizování hovorů s volnýma rukama.

  FM rádio s digitálním tunerem - Reproduktor automaticky naladí všechny dostupné stanice, mezi kterými můžete libovolně přepínat. Nalezené stanice se uloží do paměti reproduktoru.

  Integrovaný MP3 přehrávač - Stačí vložit Micro SD kartu nebo USB s nahranou hudbou a reproduktor se změní na samostatný MP3 přehrávač.

  Kompatibilita - Reproduktor jednoduše spárujete s vaším telefonem, tabletem, notebookem nebo přehrávačem.

  Funguje i se staršími telefony - Díky spolehlivosti zvolené technologie reproduktor bez problémů spárujete i se staršími zařízeními.

  Ovládání přímo na reproduktoru - Kvůli změně hlasitosti, přepnutí písně nebo přijetí hovoru nemusíte sahat po telefonu nebo tabletu. Všechny základní režimy lze pohodlně ovládat přímo na reproduktoru.

  Paměť poslední skladby a stanice - Díky této funkci si reproduktor i po opakovaném zapnutí pamatuje Vaši oblíbenou stanici a poslední přehrávanou skladbu.

  Power bank funkce - vybil se vám telefon? Připojte jej k reproduktoru přes USB kabel a řekněte vše potřebné.

  Duální reproduktory - Dva hlasité stereo reproduktory kvalitně ozvučit i venkovní posezení nebo menší oslavu s přáteli.

  Obsah balení: Reproduktor, Micro USB nabíjecí kabel, 3,5 mm jack audio kabel, Návod k obsluze