JSME OFICIÁLNÍ
PRODEJCE
DORUČUJEME
AJ V SOBOTU
MÁME ZBOŽÍ
SKLADEM
JSME NA
FACEBOOKU
( hledaný výraz )
product
product

Xiaomi Yi IP

Kamera s nočním viděním

1699 CZK
 • Parametry
  • Výrobce: Xiaomi Yi
 • Popis

  Stylová kamera ovládaná na dálku, může sloužit ke sledování Vašeho domova pomocí Vašeho smartphonu nebo tabletu, nahrávání HD videa v rozlišení 720/20 fps (1280 x 720), ukládání na micro SD kartu (až 32 GB), 4x digitální zoom.

  Xiaomi nikdy nepřestane udivovat a nyní přináší tuto úžasnou IP kameru s názvem Xiao Yi. Tento přístroj Vám umožní sledovat jakoukoli oblast domu, stejně jako jej můžete využít jako osobní monitorovací systém.

  Připojení odkudkoliv.
  Xiaomi kameru můžete připojit odkudkoliv a to vše díky její aplikaci. Dále můžete využívat všechny možné funkce z Vašeho smartphonu nebo tabletu Xiaomi. Kamera nahrává HD videa v rozlišení 720/20 fps (1280 x 720).

  Možnost záznamu a ukládání.
  Díky možnosti ovládat kameru odkudkoliv, je možné ji používat jako sledovací systém pro Váš dům. K nahrávání používá Xiaomi micro SD kartu (až 32 GB) do které zaznamenává všechny pořízené obrázky a fotografie, které s ní vytvoříte. Díky 4x digitální zoomu, budete schopni se zaměřit i na ten nejmenší detail.

  Kompatibilita.
  Původně tento přístroj byl navržen pro práci ve spojení se všemi zařízeními značky Xiao, ale aby si kameru mohli užívat i majitelé jiných značek, software Xiao Yi bude k dispozici pro jiná zařízení včetně iOS.

  Klíčové vlastnosti.
  Kamera značky Xiao je ovladatelná odkudkoliv a lze ji používat jako sledovací zařízení pro Váš dům. Snímky a videa je možné ukládat na micro SD kartu (32GB) a video záznam je v HD rozlišení 1280 x 720. Oceníte i možnost přiblížení až 4x digitální zoom či noční vidění do 5m.